Обрати сторінку

Акриловий камінь

Штучний акриловий камінь- це матеріал для поверхонь, який поєднує в собі функціональність, безмежні можливості дизайну і високу якість.

ОБРАТИ КОЛІР

Акриловий камінь (англ. solid surface) – сучасний композитний матеріал. Основними компонентами акрилового каменю є акрилові смоли, натуральні мінеральні наповнювачі і пігментні добавки. Часто називають просто штучним каменем.
Акриловий камінь упевнено розширює свою присутність в нашому житті. Його застосовують не лише в дизайні житлових інтер’єрів (для кухні, ванних кімнат, облицювання стін, фасадів, елементів інтер’єру і так далі), але і часто використовується в інтер’єрі громадського простору (медичні установи, торгові центри, ресторани, кафе, аеропорти і т.д).
Основними властивостями і перевагами акрилового каменю є:
Гігієнічність. Структура штучного каменю щільна і однорідна, в ній відсутні пори, мікротріщини і порожнечі. Завдяки цьому поверхня добре захищена від проникнення всередину бруду, жиру, вологи і бактерій. Це забезпечує гігієнічність виробів зі штучного каменю.
Безшовне з’єднання. Деталі з’єднуються між собою без видимих швів і проміжків. Завдяки цій властивості вироби виглядають монолітно.
Термоформинг. За рахунок своєї пластичності при нагріві значно збільшується сфера застосування акрилового каменю. З нього можна виготовити виріб будь-якої форми і конфігурації.
Висока ремонтопридатність. Подряпати штучний акриловий камінь порівняно легко, особливо подряпини помітні на темних декорах акрилового каменю, але в теж час, за допомогою поліровки Ваш виріб легко реставрується і набирає первинного вигляду.
Екологічність. Акриловий камінь екологічний і безпечний в побуті, у тому числі – при контакті з продуктами.
Краса без турбот. Доглядати за акриловим каменем неймовірно просто, з ним легко жити. Відсутність пір у матеріалу робить його невразливим – ніякі бактерії або плями не зможуть проникнути у Вашу стільницю. Щоб видалити плями від соку або жиру, скористайтеся будь-яким чистячим засобом (що не містить абразивів) або простою вологою серветкою.
Вибір кольору. Величезна колірна гамма акрилового каменю дає фактично необмежені можливості дизайнерам інтер’єрів.

НАШІ БРЕНДИ