Обрати сторінку

Кварцовий камінь

Кварцовий камінь ― це абсолютна єдність природи і технології.

ОБРАТИ КОЛІР

Кварцовий камінь (кварцовий агломерат) – унікальний матеріал, який об’єднує в собі природну красу натурального каменю і чудові експлуатаційні властивості. Він на 93% складається з чистого кварцу – одного з найкрасивіших і твердіших мінералів і на 7% з якісних поліефирних смол і пігментів, що робить його неймовірно міцним і стійким до утворення плям і подряпин, дії високих температур і побутових кислот.

Завдяки цим якостям кварцовий агломерат ідеально підходить для внутрішньої і зовнішньої обробки житлових, громадських і комерційних приміщень, створення неповторного інтер’єру для будинку і бізнесу. Він застосовується для виготовлення кухонних стільниць і барних стійок, підвіконь, деталей інтер’єру, інформаційних стійок (reception), оформлення ванних кімнат, торгового устаткування, вхідних груп і багато чого іншого. Сфера застосування кварцового каменю обмежується тільки фантазією замовника.
Основними властивостями і перевагами кварцового каменю є:
Висока міцність. Матеріал стійкий до механічної дії, оскільки по своїй твердості кварцовий агломерат перевершує будь-які природні або синтетичні обробні матеріали. По цьому параметру кварцовий камінь поступається тільки алмазу, топазу і корунду.
Термостійкість. Кварцові поверхні мають стійкість до короткочасної дії високих температур до + 250 градусів за Цельсієм. При триваліших контактах з такими температурами, слід використати спеціальні підставки.
Водонепроникність і гігієнічність. У кварцовому каменю усунена пористість. Це надає йому виняткові водовідштовхувальні характеристики. Поверхня кварцового каменю практично непридатна для зростання і розмноження бактерій, що забезпечує її природну гігієнічність.
Стійкість до побутових кислот. Стійкість до дії побутових кислот безперечний плюс при повсякденному приготуванні їжі на стільниці з кварцу.
Простота догляду. Завдяки ідеальній поліровці і твердості матеріалу доглядати за кварцовими поверхнями швидко і просто.
Екологічність. Кварцовий камінь – екологічно чистий продукт. У його складі повністю відсутні шкідливі компоненти. Ідеально підходить для виробів з підвищеними вимогами до санітарно-гігієнічних норм.
Довговічність. Кварцовий агломерат є надійним і довговічним рішенням, яке ідеально впишеться у будь-який інтер’єр.
Краса. Уперше матеріал, створений руками людини, зумів бездоганно повторити досконалу красу природи.

НАШІ БРЕНДИ