Обрати сторінку

Мийки і раковини з акрилового каменю

Мийки і раковини з штучного акрилового каменю володіють прекрасними екологічними властивостями, не виділяють шкідливих речовин, не вбирають бруд і вологу. Їх неважко утримувати в чистоті.
Однак існують правила експлуатації мийки зі штучного каменю, які необхідно дотримуватися:

Вплив окропу
Завжди відкривайте холодну воду, перш ніж вилити в мийку (раковину) окріп. Не допускайте використання виробу при температурах вище 115 градусів за Цельсієм.

Вплив гарячих предметів
Гарячі предмети можуть пошкодити поверхню мийки. Покладіть на дно гумовий або силіконовий килимок, перш ніж ставити на дно мийки гарячі каструлі, сковорідки і т.п.

Вплив падіння предметів
Щоб уникнути механічних пошкоджень не допускайте ударів по поверхні виробу, падіння твердих або гострих предметів в мийку або раковину.

Вплив подрібнювача
Не встановлюйте подрібнювач побутових відходів на мийку зі штучного каменю, так як постійне вібраційне навантаження призводить до пошкодження виробу.

Вплив хімікатів
Не використовуйте для видалення плям ацетон, ацетоносодержащіе кошти та інші розчинники.

Вплив абразивних засобів
Поверхню мийки (раковини) слід чистити м’якою тканиною або губкою з використанням побутового неабразивного миючого засобу. Ні в якому разі не використовуйте абразивні засоби очищення, це може привести до пошкодження поверхні виробу.

Вплив агресивних речовин
Якщо агресивні речовини (бензин, скипидар, очищувач духовок і т.п.) потрапили на поверхню мийки (раковини), негайно змийте їх великою кількістю води.

Вплив гарячого повітря
Не спрямовуйте на виріб вогонь газових пальників або струмінь гарячого повітря з промислового фена.

Догляд за темними відтінками
Мийки (раковини) з глянцевою поверхнею і з темних декорів вимагають більш обережного поводження та догляду.

Гарантія на мийки і раковини 2 роки і діє за умови дотримання правил експлуатації!

На пошкодження внаслідок недотримання вказаних рекомендацій, а також на вироби, встановлені поза приміщеннями, гарантія не поширюється.